Kiraz güzeli Ahsen Eroğlu! Kuzgun ’un Kumru ’su, bakın tatilde nerede ortaya çıktı?

Kiraz güzeli Ahsen Eroğlu! Kuzgun ’un Kumru ’su, bakın tatilde nerede ortaya çıktı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

atv ’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin kadrosuna kısa bir süre önce dahil olan Gülper Özdemir, Hazan karakterini kendi bakışıyla değerlendirdi.

Sabah gazetesine bir mülâkat veren Gülper Özdemir ’in de Karadenizli olduğu öğrenildi. Ailesi Sinoplu olan oyuncu, Trabzon ’da dizi çekmesinin en fazla annesini mutlu ettiğini anlatıyor.

“İyi ancak Trabzon ’a gelmişim. Fındık tarlalarını görünce aklıma çocukluğum geliyor” diyen oyuncu, Trabzon ’da dizi çekmekten mutlu olduğunu anlatarak “Benden fazla ailem sevindi. Annem artık her hafta Trabzon ’a bahçede yetiştirdiği meyveleri gönderiyor. Onlar da benim gibi, dinç, organik beslenmeye çok yük veriyorlar” diye konuştu.

Trabzon ’da yaşamanın fazla neşe saçan olduğunu bildiren oyuncu, sözlerine şöyle devam ediyor:

“İyi ki gelmişim Trabzon ’a. İnsanları, doğası, hele yaylaları bir başka. Dediğim gibi ben de Karadenizliyim, ailem Sinoplu. Fındık bahçelerini gördüğüm lahza zaten çocukluğum aklıma geliyor. Ağustos ayında fındık toplamamak için kaçardık köyden. (Gülüyor) Karadeniz ’in doğası huzur veriyor. Aynı şekilde yemekleri de… Akçaabat köftesi ve kuymak, haftalık yemek listemin arasına girdi.”

bu arada dizide oynadığı Hazan karakterinden de bahseden ünlü oyuncu, “Kendini anlatsa; kavgası da büyük, sevdası da lakin sevdası aşk değil. Hiç aşık olmamış, sevdası ailesi, atı, öğrencileri ve doğa. Çocukluğunda yaşadığı travmadan dolayı sevdiği ve inandığı şey uğruna ardına kadar gidiyor, savaşıyor, herkesi karşısına alıyor gerektiğinde. Bağımsızlık ruhlu biri. Paranın ve gücün insanı bozduğunu, bu yüzden ahlaklı ve vicdanlı olunması gerektiğine inanır. En iyi arkadaşı atı. Kalemi dinç, şiir yazar ama kimseyle paylaşmaz. Zaten insanlara güvenmiyor, kabuk bağlıyor bu yüzden” açıklamasını yapıyor.