Kısmetse Olur ’da Melis ve Emre, Adnan ’a yüklendi!

Kısmetse Olur ’da Melis ve Emre, Adnan ’a yüklendi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan ’ın hareketlerinden ve tavırlarından rahatsız olan Melis ve Emre, Adnan ’a yükleniyorlar.

Kısmetse Olur evinde bu akşam eleme telaşı yaşanacak. Geçen hafta Yağmur ve Kemal ’in elendiği izdivaç programında bakalım bu defa kim veya kimler eve veda edecek?
Adnan, Melis ve Emre aralarında meydana çıkan tartışma finale damgasını vuruyor. Büyük finale eksik bir zaman kala eski dostlukların tek tek sona ermesi evdeki dengeleri daha aşağı üst ediyor. Kısmetse Olur ’da adaylar arasında gruplaşmalar yaşanmaya başlıyor.
Kısmetse Olur ’da eski dostluklar niçin bitmeye başlıyor. Adnan ’ın evde değişen tavırlar son zamanlarda herkesin dikkatini çekmeye başlıyor. Emre ve Melis, Adnan ’ın değiştiğini ve bu evin psikolojisine büründüğünü söylüyor. Adnan ise böyle düşündükleri için ikisiyle de bundan sonradan dost olmayacağını belirtiyor. Finalde yaşanan tartışmalar sonucu tansiyon iyice yükseliyor.
Peki evdeki eski adaylardan Emre, Melis ve Adnan ’ın arasını açan şey ne? Adnan, niçin kendini öteki arkadaşlarından soyutladı?