Kısmetse Olur yarışmasında Adnan ve Emre kavgası yaşandı!

Kısmetse Olur yarışmasında Adnan ve Emre kavgası yaşandı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kısmetse Olur ’da Adnan ve Emre Kavgası!

Kısmetse Olur Bugün 411 yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Özellikle bugün yayınlanacak yeni birim için paylaşılan fragmanda evde tansiyonun oldukça yükseleceği görülüyor. Evin en uyarı çeken isimlerinden birisi olan Adnan, Emre ile ağız dalaşı yaşarken iki isim arasında yaşanacak ağız dalaşı özellikle dostluğun da bitmesine neden oluyor.

Kısmetse Olur yeni birim fragmanı ile birlikte evdeki ilişkilerin ve dostlukların engebeli bir süreçten geçtiği görülürken, özellikle evin eski arkadaşlarından olan Adnan ile Emre ’nin tartışmaya başlaması ve bu kavga ardından arkadaşlıklarını bitirme kararı alması, fragmanın en çok dikkat çeken detaylarından birisi oldu. Bilhassa son zamanlarda evde epeyce gergin bir vakit geçiren Adnan, bu gerginliğini pek çok öbür kişiye yansıtmıştı. Yaşanan tartışmalarda bugüne dek odak noktası daima Adnan olurken, Adnan ’ın bu gerginliği bununla birlikte Didem ile aralarında da farklı sorunların yaşanmasına yol açtı.

Yeni bölüm fragmanında da görüldüğü gibi Emre ’ye karşı büyük bir rest çeken Adnan, onunla karşılaşmak istemediğini söyledi. Özellikle Emre ’nin eski Emre olmadığını ve fazla değiştiğini vurgulayan Adnan verdiği bu tepki ve sert tutumu ile oldukça uyarı çekti. Adnan ’ın bu çıkışına karşılık olarak ise Emre, Adnan ’ın çok değiştiğini söyleyerek onunla bir daha konuşmayacağını belirtti. 2 ismin neden kavga ettiği ve nasıl karşıya karşıya geldiyse fragmandan öğrenilemedi. Bu bakımdan bugün yayınlanacak olan Kısmetse Olur yeni bölümü itibariyle Adnan ile Emre aralarında yaşanan kavganın niçin yaşandığı da öğrenilebilecek.