Kıvanç Tatlıtuğ ’un bebek kutlaması

Kıvanç Tatlıtuğ ’un bebek kutlaması

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yolanthe Cabau ve Wesley Sneijder ’in bebeklerini ilk gören Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Meşhur çift, Türkçe anlamı ‘yeni yuva ’ olan oğullarının fotoğrafını ise yardım amaçlı 1 milyon dolara satmayı planlıyor.

Takvim ’den Halil Çilingir ’in haberine kadar önceki akşam oğullarını kucağına bölge Yolanthe Cabau ile Wesley Sneijder ’i Türk dostları yalnız bırakmadı. Güzel yengenin doğum yaptığı Nişantaşı ’ndaki hastaneye ilk koşan Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer oldu. Galatasaraylı yıldızla sıkı arkadaş olan yakışıklı oyuncu, hastane çıkışı “Bebeğin amcası sayılırım. Maşallah, çok hoş ve sağlıklı bir bebek” dedi.

3 BUÇUK KİLO, 52 SANTİM

Öte yana Yolanthe Cabau ile Wesley Sneijder, bebeklerine verdikleri isimle de dünya gündemine yerleşti. Meşhur çift, 3 buçuk kilo ve 52 santimetre boyunda dünyaya gelen çocuklarına ‘Xess Xava ’ adını verdi. İspanyolca kökenleri olan Xava ’nın ‘yeni yuva ’ manasında olduğu, yeni doğmuş bir çocuğu şiirsel şekilde isimlendirmekte kullanıldığı açıklama edildi.

KENDİ VAKFINA AKTARACAK

Bebeğini sıradan doğumla kucağına alan Yolanthe Cabau ’nun oğlunun fotoğraflarını Hollanda ’daki bir dergiye satacağı iddia edildi. Dedikodulara tarafından güzel yenge, yaklaşık 1 milyon dolara satacağı fotoğraftan elde edeceği geliri de genç kızları fuhuştan kurtarmak için kurduğu ‘Free A Girl ’ isimli vakfına aktaracak.