Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin kafesini bastılar!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin kafesini bastılar!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ’un işlettiği kafeyi basarak tehditler savuran birey gözaltına alındı.

Kıvanç Tatlıtuğ ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ’un işlettiği kafeyi basarak tehditler savuran Sinan A. polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sabah ’tan Istek Yaman ’ın haberine göre; meşhur oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, Harbiye ’de işlettiği lüks kafesinde korkutma edildi. güya, geçtiğimiz aylarda sabahleyin saatlerinde kafeye gelen biri, sinirli bir şekilde mekanın önünde bağırmaya başladı. Kafenin kapısını yumruklayarak içeri girmeye çalışan saldırgandan korunmak için kendilerini içeriyi kilitleyen kafe çalışanları polise haber verdi.

Kapıyı yumrukladı

Saldırgan, “Başak buraya gelecek, o gelene dek bir yere gitmeyeceğim. Hemen gitsem de her tarafta geleceğim” hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf etti. Olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınan birey, Harbiye Emniyet Amirliği ’ne götürüldü. Bu kişinin, 28 yaşındaki Sinan A. olduğu belirlendi.

İfadesine başvurulan genç; kapıyı yumruklamadığını, Başak Tatlıtuğ ’un sevgilisiyle arkadaş olduklarını ve kafeye kendisini terk eden sevgilisinin arkadaşıyla konuşmak için kafeye gittiğini anlattı. daha sonra durumdan haberdar olan Başak Tatlıtuğ ve Kıvanç Tatlıtuğ, bu kişiden davacı oldu. Çiftin şikayeti üzerine savcılık göre soruşturma başlatıldı.