Kıymet, büyük sırrı Hümeyra ’ya anlatıyor! Elif Dizisi 932. Bölüm Fragmanı

Kıymet, büyük sırrı Hümeyra ’ya anlatıyor! Elif Dizisi 932. Bölüm Fragmanı

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinin 932. birim fragmanı yayınlandı.

Yeni bölümde Kıymet Hümeyra ’ya bir kardeşleri olduğunu lakin öldüğünü söyler. Hümeyra öğrendiklerini Kerem ’e anlatabilecek mi?

Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Nevzat Can ’ın başrolünde oynadıkları dizide yeni gelişmeler yaşanacak.

932. Bölüm özeti şöyle:

Değer Hümeyra ’ya ölen oğlunun onun kardeşi olduğunu itiraf eder. Hümeyra teyzesinden duyduklarıyla bir defa daha sarsılır. Kıymet bütün bunların üstüne tekrar duygu sömürüsüne başlayarak hatasının farkında olan olduğunu, konaktan ayrılıp kardeşinden öbür düşmek istemediğini, yalnız vefat etmek istemediğini söyler. Hümeyra bundan böyle onun yalanlarına ayakkabı adamak istemez ama o anda Macide kapıda görününce geri adım atmak zorunda kalır. Hümeyra Kerem ’e, Değer ’in oğlunun kardeşleri olduğunu söylemeye karar verir. Bunu sezen Kıymet ona engel olmaya çalışır. Hümeyra Değer ’in sırlarını Kerem ’e anlatabilecek mi?

***

Annesinin Prenses Elif ve kızını kötülüklerden korumak isterken hiç beklemediği olaylar yaşamış Melek ’in öyküsü beşinci sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Macera dolu sahneleriyle nefes nefese izlenen Elif ’te Melek nihayet kızına kavuşur. Uzun uğraşlar sonucu birbirini Haktanırlar konağında bulan Melek ve Elif konaktan ayrılmaya karar verir. Bütün konaktan ayrılacakları esnada Tarık ’ın adamı onları yakalar ve Melek ’i vurur.

Elif ’i kaçırmak üzereyken Melek müdahale eder ve kızını adamın elinden kurtarır. Elif ’i de alıp kimsenin bilmediği bir yerde yeni bir hayat ayarlamak isteyen Melek izini kaybettirmeyi başarır. Geçimini Sağlama sıkıntısı yaşayan Melek kızını gizli ettirmek için her yolu dener. Macide ise aylardır her yerde aradığı Elif ’in uzun zamandır yanına yaşadığını öğrenir. Yeğeni Yusuf ’un emanetlerine sahip çıkmak isteyen Macide ’yi hiç ummadığı bir sürpriz bekler.

Haktanır ailesi huzuru bulmak isterken karşılarına çıkan zorluklarla uğraş etmek zorunda kalır. Melek kızını korumayı başarabilecek mi? Elif annesiyle birlikte istediği hayatı yaşayabilecek mi? Macide Elif ve Melek ’i kanatları altına alabilecek mi? Haktanır ailesinin yeni düşmanı kim? Tümü ve daha fazlası bu sezon Elif ’te izleyicisini bekliyor.

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün saat 20:00 ’de Elif ile Kanal 7 ’de…