Kuzgun 16. bölüm sezon finali 2. fragmanında Dila, Kuzgun ’u kalbinden vuruyor!

Kuzgun 16. bölüm sezon finali 2. fragmanında Dila, Kuzgun ’u kalbinden vuruyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

tavaf.net / Ayrıntısıyla Uğraşma – Kuzgun dizisinin 16. birim 2. fragmanı izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Kuzgun dizisinin sezon finalinde neler olacağı merakla bekleniyor. 29 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan Kuzgun 16. birim sezon finalinde Dila, Kuzgun ’u kalbinden vuracak. 16. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Kuzgun 16. birim sezon finalinde yaşanacakların detayı şöyle:

Kuzgun, Ferman ’ın evinden aldığı bir delille Derviş ’e kazanç ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf ’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.

Meryem, Derviş ’in aslında kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal ’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile arasında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Veliahtı Kuzgun ’un Dila ’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun ’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila ’dan uzaklaşması için çok tehlikeli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok kayda değer bir kararın eşiğine kazanç. Bu karar, Dila ’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.

Birbirlerine uzak fakat birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline kazanç. En büyük bedeli Kuzgun ’un mu Dila ’nın mı ödeyeceği belirlenmiş olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.