Leke 7. bölüm ön izlemede Cem ve Mehmet kavga ediyor

Leke 7. bölüm ön izlemede Cem ve Mehmet kavga ediyor

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kir, 7. yeni bölümüyle birlikte 28 Mayıs Salı akşamı yani bu akşam ekrandaki erini alacak. Kir dizisinin yeni bölümünden görüntüler gelmeye devam ediyor. Leke ön özleme görüntülerinde Cem ve Mehmet kavga ediyor! Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Leke dizisi 7. bölümde neler yaşanacak? Mehmet hastaneye Cem ’in yanına gider ve onu tahrik etmeye çalışır. Mehmet sonunda amacına ulaşır ve Cem sinirlerine baskın olamaz. Cem ’e sırf genel müdür olabilmek için kız arkadaşını oyunlarına cihaz ettiğini söyler. Sinirden çılgına dönen Cem ise Mehmet ’e saldırır. Yasemin ve Cem tüm bu olanlardan daha sonra nasıl bir araya gelecek? Cem, Mehmet ’e neler yapacak?

Kir yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00 ’da Kanal D ’de!

Oyuncular: Burak Mutluluk (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Şimşek (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Sevimli), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Vahşi (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)