Leke dizisi 28 Mayıs Salı 7. bölüm ön izlemede Cem ve Mehmet ’in kavgası!

Leke dizisi 28 Mayıs Salı 7. bölüm ön izlemede Cem ve Mehmet ’in kavgası!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Kir dizisinin Leke 7. bölümü 28 Mayıs Salı günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin bu bölümünde neler olacağı ile ilgili ayrıntı ortaya çıktı. Leke dizisi 7. birim ön izleme yayınlandı. Cem ve Mehmet kavga ediyor! Detayları videoda bulabilirsiniz.

Mehmet hastaneye Cem ’in yanına gider ve onu manipüle etmeye çalışır. Hem bunu başarır da. Cem ’e sırf genel müdür yapabilmek için kız arkadaşını oyunlarına alet ettiğini söyler. Sinirden çılgına dönen Cem ise Mehmet ’e saldırır.

Kir yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00 ’da Kanal D ’de!

İŞTE KIR 7.BÖLÜM ÖN İZLEME:

Hikayeden Detaylar:

Yasemin ’in hikayesi Almanya ’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ama yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık ayrıca okuyup ayrıca de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda gelişen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat ’ın ameliyatı için para biriktirmektedir.

Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını öbür düşüren, hayatlarını alt üstteki eden bir olaya şahit olmuştur… Cem; işinde başarılı, aydınlık bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.

Yasemin ve Cem ’in hayatı; Cem ’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık yürek, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu şampiyon gelecek aşk mı?

Oyuncular: Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Şimşek (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Uyanık (Sevimli), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)