Levent Kırca ’nın vasiyeti ne olacak?

Levent Kırca ’nın vasiyeti ne olacak?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Levent Kırca ’nın vasiyeti gerçekleşecek mi?

Önceki gece çare gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Sanatkâr oyuncu Levent Kırca ’nın son isteği neydi?

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde karaciğer kanseri nedeniyle çare gören tiyatrocu Levent Kırca önceki gece geç saatlerde hayata gözlerini yumdu.

KIRCA ’NIN VASİYETİ
Cengiz Semercioğlu bugün Özgürlük ‘teki köşesinde Levent Kırca ’nın son isteğinin bir vakit önce çektiği ‘Sarhoşum Gel Al Beni ’ filminin vizyona girmesi olduğunu söyledi.

Semercioğlu ’nun yazısından o birim:

“Peki son isteği neydi Levent Kırca ’nın? Bir vakit önce çektiği “Sarhoşum Gel Beni Al” adlı filminin vizyona girmesi… Vizyona girdiğini göremeden vefat etti. Son vasiyet olarak vizyona girmeli mi bu film? Kararı verecek olan, ailesi… Ama girerse aklımızda yer eden “Levent Kırca komedisi”nin de zarar göreceğini söylüyor filmi görenler. İzleyen bir-iki distribütör arkadaşım, belki bitkinlik dönemi olduğundan, şayet sıhhat problemlerinden Levent Kırca ’nın filmde yapmak istediğini bütün gerçekleştiremediğini söylüyor.

“Sarhoşum Gel Beni Al” vizyona girip izlenmese… Beğenilmese… Yarı Levent Kırca ’nın hatırasına saygısızlık olacakmış gibi geliyor bana. Bu yüzden bilmiyorum. Vizyona girmeli mi, girmemeli, ailesi kararı versin… Ama ne olursa olsun, Levent Kırca son bir filmiyle değerlendirileme-yecek değin büyük bir oyuncuydu. Nur içinde yat Levent Abi. Bizi pek fazla güldürdün ancak, hakkını helal et…