Megastar Tarkan ’dan Mega bahşiş

Megastar Tarkan ’dan Mega bahşiş

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Tarkan 195 liralık hesaba o kadar bir bahşiş bıraktı ki

Tarkan, Almanya ’da bir pizzacıya gitti. 195 lira hesap ödedi, kendisine hizmet eden garsonlara da bin 750 TL bahşiş bıraktı..

Sadece müzikteki başarısı yok kişiliğiyle de milyonların gönlünde taht kuran Tarkan, bonkörlüğünü tekrar konuşturdu… Bugüne değin çocuklar, eğitim, çevre ve hayvanlarla ilgili etkinlik bildiren sayısız derneğe yüklü miktarda takviye yapan ve bu bağışların bakımlı kalmasına özen bildiren Megastar, önceki gün doğup büyüdüğü Almanya ’daydı. Geçtiğimiz günlerde eşi Pınar Tevetoğlu ’nun kardeşi yani kayınçosunun nikah şahidi olan ünlü sanatçı, nikah için gittiği Almanya ’da bir vakit daha kaldı.

İLGİYİ KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Takvim ’in haberine göre önceki gün Siegburg kentindeki Tuscolo isimli pizzacıya giden Tarkan ’a eşi de eşlik etti. Çalışanların büyük alaka gösterdiği sevilen sanatçıya iki pizza, 1 salata ve içecekler dahil 50 euro (195 TL) hesap geldi. Megastar, kendisine hizmet eden Türk garsonların ilgisini karşılıksız bırakmadı ve onlara güzel bir jest yaptı. Tarkan, Almanya ’ya gittiğinde çoğu kez uğradığı ve çok sevdiği 2 Türk garson için 450 euro bahşiş bıraktı. İki garsona toplamda yaklaşık bin 750 bahşiş veren Megastar, onlarla resim çekilmeyi de ihmalkârlık etmedi.