Mehmet Aslantuğ, çok kızdı ve isyan etti

Mehmet Aslantuğ, çok kızdı ve isyan etti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Mehmet Aslantuğ, hakkında meydana çıkan haberlere ayaklanma etti
Mehmet Aslantuğ o dizide neden oynamadığını açıkladı

Yeni dizisi ‘Aşkın Kokusu ’ dizisinde evlatlık aldığı oğlunun sevgilisine aşık olan bir babayı canlandırmaya hazırlanan Mehmet Aslantuğ, hakkında yapılan haberlere ayaklanma etti

Yıllar önce Aşk-ı Memnu ’dan gelen teklifi “Çarpık ilişkilerin yaşandığı dizilerde olmam” diyerek reddettiği iddia edilen ressam oyuncu, konuya açık sözlülük getirdi.

Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ’un açıklamalarını Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

Sözler ve Gerçekler…

Nasıl anlatacağımı bilemiyorum! Bir De zamansız da buluyor, bu acılı günlerde böyle bir şey konuşmak istemiyorum; lakin ağrıma gidiyor, başedemiyorum.

Hayatın her alanında pusuya yatmış insanlarla boğuşuyoruz! Yıllar önce benim kurmadığım bir cümleyi kullanıp, acilen de onun üzerinden itibar cellatlığı yapanlar var! Birbirini kovalayan başlıklarla iddiaya göre haber yapanlar!

“Sözünü tez unuttu”,”Para için ilkelerinden vazgeçti”, “Tükürdüğünü yaladı” vs…

Birkaç yıl önce, sürekli ısıtılıp servis edilen ‘Boşanıyorlar ’ haberi yapılınca tekrar, “Gündem düşkünü değilim. Dolayısıyla da magazine bu nesil haberlerle aralıksız konu olmaktansa; ‘Binbir Gece ’, ‘Aşk-ı Memnu ’ gibi ilgi görmüş dizilerde oynar, üstüne de para alırdım” diye yanıtlamıştım.

mehemt aslantug2

Ertesi gün şöyle bir manşet attılar:

“Aile huzurumu bozmamak için ‘Binbir Gece ’ ve ‘Aşk-ı Memnu ’ gibi çarpık ilişkilerin yaşandığı dizileri kabul etmiyorum.”

Şimdi de masa başında yazılan fakat bana ait olmayan bu ‘ucuz ’ tümce üzerinden adam asmaca oynayanlar var!

Gözlerinizin içine bakıp, haykırarak her yerde ediyorum. Bu işlerin adını kullanarak böyle bir cümle kurmadım! Şu doğrudur: Daha derinlikli öyküler istedim, evet! Basit denklemlere itirazım oldu, evet! ama özel hayatım için yok, kamu yararı için!

İtiraf ediyorum, YANILMIŞIM! Hesap mı soracaksınız? Benden yok, reytinginizden sorun; izleyicinizden sorun! Yetiyorsa yüreğiniz, yetiyorsa kaleminiz halkınızdan hesap sorun!

Böyle bir zamanda bu açıklamaya zorunlu bırakıldığım için; alçakça saldırıda hayatlarını kaybeden kardeşlerimizden, ailelerinden ve ülkemden özür dilerim…

Mehmet Aslantuğ