Meksika tatiline çıkan Hande Doğandemir bir korkusunu yenmeyi başardı!

Meksika tatiline çıkan Hande Doğandemir bir korkusunu yenmeyi başardı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur oyuncu Hande Doğandemir, Meksika ’ya tatile gitti.

Instagram hesabından tatil pozu paylaşan Doğandemir, Ik Kil bölgesini gezdi. Meksika ’nın Yucatan Tinum belesinde yer alan turistik bölge, arkeoloji parkının da bir parçası konumunda.

Maya ’lara ait bölgede 70 metre derinliğindeki tatlı suya yüksekten atladığını gösteren Hande Doğandemir, doruk korkusunu yendiğini de gösterdi.

Kendisi için buradan atlamanın çok baskı olduğunu ifade eden Doğandemir, “Yüzebiliyorsunuz içinde siyah kedi balıkları var fakat mükemmel bir his” ifadesinde bulundu.

Kimi hayranları oyuncunun mayosunun çok güzel olduğunu ve yakıştığını gösteren yorumlar yaptı.

Paylaşıma 3 saat içinde 80 binin üstünde beğeni yapıldı.

İşte o paylaşım:

dün fantastik bir deneyim yaşadık çok heyecanlıydı 🤩 burası Cenote ik Kil – ‘Cenote Doğal Çukuru ’
Mekisa ’nın Yucatan Yarımadası ’ nda Maya ’ lara ait bir bölgede.. 70 metre derinliğinde, bir merdivenle alana ulaşıp epeyce yüksek bir yerden tatlı suya atlatıp – boy korkum olmasına karşın benim için fazla zor olsa da yaptım 🙂 – yüzebiliyorsunuz içinde siyah kedi balıkları var ama muhteşem bir his 🙂 Mayalı hükümdarlar dinlenmek ve kurban törenleri için kullanıyormuş.. nasıl bir yer olduğunu sağa kaydırarak görebilirsiniz.. eğer yolunuz düşerse Chichen Itza ’ ya kadar olan yorucu yolculuğun sonunda kendinizi ödüllendirmiş olursunuz 🤩