Melisa Sözen ’den genç sanatçı Aykut Cömert ’e duygusal veda!

Melisa Sözen ’den genç sanatçı Aykut Cömert ’e duygusal veda!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Netflix ’in orjinal dizileri arasında yer alan ‘Dead to Me ’nin 2. sezonu olup olmayacağı merak konusuydu. Dizinin takipçilerini sevindirecek bir haber geldi.

‘Kara komedi ’ olarak adlandırılan Dead To Me dizisinin 2. sezonu, Netflix kadar onaylandı.

3 Mayıs ’ta izleyiciyle buluşan “Dead to Me”nin showrunner koltuğu ikinci sezonda da Liz Feldman ’a emanet edildi. Başroller Christina Applegate ve Linda Cardellini ise kadrodaki yerlerini korumaya devam edecek.

“Dead to Me” konu olarak, kazaya kurban giden kocasının yasını tutmaya devamlı Jen ’in hikayesini işliyor. Jen bu ani kaybın ardından öfke patlamalarıyla boğuşmakta ve bu esnada tuhaf mizahıyla çevresindekilere zorlama anlar yaşatmaktadır. Kocasının cinayetini çözmeye istikrarlı olan Jen ’in yolu, kendi trajedisiyle yüzleşen özgürlük ruhlu bir bayan olan Judy ile kesişir. Zıt karakterlere sahip bu iki kadın aralarında umulmadık bir dostluk gelişir.

Yapımcılar Will Ferrell ve Adam McKay ’in imzasıyla ekrana taşınan “Dead to Me”nin oyuncu kadrosunda Edward Asner, Max Jenkins, James Marsden, Sam McCarthy ve Luke Roessler gibi isimler de yükseklik gösteriyor.

“Dead to Me”nin 2. sezonu Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.