Melisa Sözen ve Harun Tekin ’den evlilik sorusuna ilginç menemen yanıtı!

Melisa Sözen ve Harun Tekin ’den evlilik sorusuna ilginç menemen yanıtı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bir süredir beraber olan Oyuncu Melisa Sözen ve Mor ve Ötesi Grubu ’nun solisti Harun Tekin, evlilik sorularına garip ve bir yana da kaçamak bir cevap verdiler.

Bir eğlence çıkışında magazincilerle karşılaşan ikiliye o klasik soru yöneltildi. Izdivaç ile ilgili düşünceleri sorulan ikiliden Harun Tekin, ustalıklı bir şekilde durumu geçiştirerek olayı menemenin soğanlı mı, soğansız mı olması gerektiği tartışmalarına bağladı!

Tekin, esprili bir şekilde evlilik sorusu üstüne “Menemenin biz soğanlı olmayanını daha çok seçim ediyoruz. Öyle ki o tartışmada yeterince yer alamamıştık ama yeri gelmişken söylememiz gerekli. Soğan hayır” diye konuştu.

Harun Tekin ’in açıklamasını gülerek dinleyen Melisa Sözen “Biz evlilik deyince menemen tarifiyle…” diyerek gülmeye başladı.

bu vesileyle menemeni kimin daha hoş yaptığı sorusuna ise Harun Tekin, “Her Zaman Melisa fazla daha hoş yemek yemek yapar lakin ben de fena değilim” yanıtını verirken, Melisa Sözen de “Sen benden daha iyisin” dedi ama Tekin olayı “Hayır tekrar tekrar Melisa” sözüyle bağladı.

Melisa Sözen, dizilere mi dönüyor?

sırası gelmişken uzun süredir dizilerde olmayan Melisa Sözen de yeni sezonda bir projesi olacağını belirtti.

Şu sıralar Fransa ’da çekilen, başrolünü Franck Gastambide ile paylaştığı “Damien Veut Changer le Monde” adlı film için Türkiye-Fransa hattında mekik dokuyan Melisa Sözen, “Bir yanlamasına Fransa ile devam ediyor. Burada da Kasım ayına dürüst muhtemelen bir şeyler olacak. Burada da çalışmayı çok seviyorum. Keza Türkiye, ayrıca Fransa aralarında gidip geliyor” diye konuştu.

Melisa Sözen ve Harun Tekin ’in röportajı, Uçankuş TV ’de yayınlandı. Videodan o röportajı izleyebilirsiniz…