Merve Boluğur ’a hayranlarından dizi isyanı!

Merve Boluğur ’a hayranlarından dizi isyanı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, pazar günü dolayısıyla bir paylaşım yaptı ve hayranlarına “İyi pazarlar” dileklerini iletti.

Boluğur ’un iddialı pozuna 70 binin üzerinde alkış yapıldı. Yorumlar da ise hayranları ünlü oyuncuya güzelliği üstüne iltifatlarda bulundu.

Bazı takipçileri ise diziler konusunda sersenişte bulundu.

Yeni bir diziye başlamasını uzun süredir bekledikleri oyuncudan geçtiğimiz ay bir müjde geleceği bilgisi vardı. Boluğur, yakında açıklayacaktı. Oysa bu müjde az önce gelmedi.

Bir takipçisi “Ne vakit döneceksin dizilere, bakmak istiyoruz sizi” biçiminde mesaj paylaştı. Bu mesajı da fazla sayıda birey beğendi. Ayrıca diğer hayranları da aynı mesajlarla oyuncuyu ekranda görmek istediklerini belirttiler.

Merve Boluğur ’un kariyerine yönelik eleştiriler yapanlar da olduğu görüldü.

2006 yılından itibaren oyunculuk yapmakta olan Boluğur, Deneyimsiz Cadı dizisinde Ayşegül olarak kalplere dokunmuştu. Minik Sırlar, Kuzey Güney, Mükemmel Asır dizileri oyuncunun defalarca çıkış yaptığı projelerdi. En son 2017 yılında İçimdeki Fırtına ’da rol bölge oyuncu dizinin 6. bölümde final yapmasının üzüntüsünü yaşamıştı. Aşklarıyla da fazla konuşulan Merve Boluğur, 2 yıldan artı süredir ekranda bulunmuyor ve hayranlarından geri dönmesi yönünde çok sayıda çağrı alıyor.

İşte Merve Boluğur ’un bugünkü paylaşımı:

İyi pazalar⚡️⚡️⚡️