Meryem Uzerli, Cannes ’da giydiği transparan elbiseyle şoke etti!

Meryem Uzerli, Cannes ’da giydiği transparan elbiseyle şoke etti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Müthiş Asır dizisinde Hürrem Sultan ’ı oynamasından sonra ünlü olan Meryem Uzerli, dizinin başka ülkelerde de gösterilmesiyle hayran sayısını katlamıştı.

Özellikle Ortadoğu ’da çok sevilen bir ad olmayı başaran Meryem Uzerli, şu sıralar Cannes ’da giydiği şeffaf kıyafet ile gündeme oturdu!

Uzerli, 72. Cannes Film Festivali ’ne katıldı. Etkinlikte şeffaf bir elbise giyen Uzerli ’nin, şeffaf elbiseden görünen kalçaları sosyal medyayı karıştırdı.

Sözcü ’den Ülkü Ceylan Barlas ’ın haberine tarafından; Film festivallerini kaçırmayan Meryem Uzerli, şimdi de 72. Cannes Film Festivali ’nde. Etkinlikte Maison Esthere Maryline markasına ait, bebek mavisi transparan bir elbise giyen Uzerli, kırmızı halı görünümlerini sosyal ağ hesabından paylaştı.

Paylaştığı fotoğraflardan birinde poposu açıkta olunca, sosyal ağ adeta meşhur oyuncuyu linç etti. Aslında Meryem ’in içinde ten rengi bir mayo var. Fakat mayonun daha alçak kısmı Brezilya külotlarına benzediği için poponun yarısını açıkta bırakmış. Dolayısyla da gelen olumsuz yorumlar da oldukça fazlaydı… ‘Meryem açılışı hatalı anlamış ’ diyenden tutun da, Ramazan ayında olduğumuz için paylaşımın ahlaksız olduğunu düşünenler bile var.