Mesut Özil ve Amine Gülşe ’nin düğün tarihleri ilginç bir tartışmaya yol açtı! Kasten mi seçildi?

Mesut Özil ve Amine Gülşe ’nin düğün tarihleri ilginç bir tartışmaya yol açtı! Kasten mi seçildi?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Uzun süredir birlikte olan futbolcu Mesut Özil ve Amine Gülşe ’nin düğün tarihleri açıklandı.

İki yıldır nişanlı olan çift, 7 Haziran ’da evleniyor. Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil ile ünlü oyuncu Amine Gülşe, düğün hazırlıklarını gizlilik içinde yürütüyordu lakin düğünün yapılacağı mekan ortaya çıkınca tarih de muhakkak oldu!

Boğaz kıyısında bir mekânda birleştirmek isteyen çift, Four Seasons Bosphorus ’ta karar kıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın da nikâh şahidi olarak katılacağı düğünün hazırlıkları, imzalanan özel gizlilik anlaşması doğrultusunda devam ediyor ve basına haber sızmaması konusunda maksimum itina gösteriliyor.

Kasten mi yaptı?

öte yandan Mesut Özil ve Amine Gülşe ’nin düğün tarihi Almanya ’da da manşetlere taşındı. Alman Bild gazetesi, Özil ’in eski ekip arkadaşları düğüne katılamasın diye tarih olarak 7 Haziran ’ı seçtiğini iddia etti. Habere kadar Özil, düğünü kasten 8 Haziran ’da Belarus-Almanya aralarında oynanacak Avrupa Şampiyonası eleme maçı öncesine eşit getirdi. Böylece çok eskiden birlikte top koşturduğu Alman ulusal takımı oyuncularının törende olmamasını garantiledi.