Modacı Tanju Babacan ’ın acı günü

Modacı Tanju Babacan ’ın acı günü

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur modacı Tanju Babacan ’ın annesi vefat etti
Moda dünyasında kırmızı sakallarıyla tanınan Tanju Babacan uzun bir süredir Alzheimer rahatsızlığından felakete uğramış olan annesini kaybetti.

Annesi Kevser Hanım ’ın üstüne titreyen ve ona duyduğu sevgiyi her fırsatta verdiği röportajlarda sözleriyle gösteren modacı Tanju Babacan, geride bıraktığımız gün yoğun bakıma alınan annesini kaybetti.

ACI HABERİ SOSYAL MEDYADAN TANJU BABACAN DUYURDU
SOSYAL AĞ hesabından takipçilerine annesinin durumuyla ilgili bilgi veren Babacan, dün sabaha karşısında annesini kaybetti. Babacan acı haberi takipçileri ve sevenleriyle yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

GÜLBEN ERGEN VE NİHAT ODABAŞI DA INSTAGRAM ’DAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI
Acı haberin ardındaki ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı Instagram hesabından Tanju Babacan ve annesi Kevser Hanım ’ın fotoğrafını paylaştı. ŞArkıcı Gülben Ergen de ikilinin fotoğrafını paylaşıp altına “Annesinin can oğlu… Annesinin elini, ayağını, yüreğini sarıp sarmalamasını haberdar olan oğlu… Annesinin hastalığı ile alzheimer hastalığına aylardır başının yüreğinin tepesinde taşıyan oğlu… Bugün biz Kevser Teyzemizi , o anacığını kaybetti. Derin bir üzüntü ile dayanıklılık diliyorum. Bir pek da derin bir gururla böylesi iyi bir evlat olduğunu bildiğim için burnumun direği sızlıyor yazarken. Biliyorum oysa bizden tek beklentisi dua Sözümüz olsun sana can evlat Tanju Babacan duamız önce anacığına, daha sonra başlıca kıymetini bize böylesi hoş anlatan sana…” notunu düştü.