Müge Anlı 16 Haziran canlı yayınında neler oldu?

Müge Anlı 16 Haziran canlı yayınında neler oldu?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Müge Anlı 16 Haziran canlı yayınında neler oldu?

atv ekranlarında soluksuz bir takip var. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Ceylin Atik ’in öldürülmesi olaylarının detaylarını işlemeye devam ediyor. Cinayetin aydınlanması için büyük uğraş bildiren Müge Anlı, yine reyting rekorları kırmaya da devam ediyor.

Ceylin ’in katil zanlısı olarak tutuklu yer alan Şükran T. ’nin 2 çocuğunu da öldürmüş olabileceği iddiası gündemi sarstı. Birisi yataktan düşen diğerinin sağlık sorunları sebebiyle öldüğü söylenen Şükran T. ’nin 2 çocuğunun nasıl öldüğüne karşın çalışmalar devam ediyor. Şükran T. ’nin kayınvalidesinin ölümleri kararsız bulduğu ifadesi de dikkate alınmakta. Şükran T. ’nin 3 yaşındaki çocuğunun kolunun her zaman kırılmasının perde peşinde da acayip gelişmeler yaşanabilir.
Programda ortaya meydana çıkan detaylardan sonradan savcılık, Şükran T. ’nin ölen 2 çocuğuyla ilgili de soruşturmayı başlatmış durumda.

15 Haziran canlı yayınında 10 yaşindaki Ceylin Atik cinayetinin yanı sıra 800 altının yerini bildiğini söylerek insanları dolandıran Bilal Türkaslan konusu da işlenmeye devam ediyor.

Müge Anlı 16 Haziran Canlı Yayınında Neler oldu? Gelişmeler oldukça size aktarmaya bu safyadan devam edeceğiz.