Müge Anlı 20 Haziran canlı yayınında neler oldu?

Müge Anlı 20 Haziran canlı yayınında neler oldu?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

atv ekranlarında hafta içi izleyenlerle buluşan Müge anlı ile Tatlı Sert programında bir kayıp vakası daha çözüldü. Fakat ortaya meydana çıkan gerçekler izleyenleri şaşkınlığa uğrattı. Müge Anlı ’nın bulduğu kaybın altından herkesi dehşete düşüren bir durum çıkınca takım de bu olayın üstünde durmaya karar verdi.

Müge Anlı 20 haziran canlı yayınında 2 yıldır kayıp olarak aranan Habibe Bayrak ’ın ailesi de takviye dilemek için Müge Anlı stüdyosundaydı. Kızlarının fotoğrafını gösterdiler. Hemen arkasında genç kız bulundu.

Oysa Habibe Sancak ’ın Müge Anlı ’ya zihin almaz şeyler anlattı. Eski kayınpederi para karşılığı kendisini sattığını söyleyen Habibe Bayrak; “Eşimle anlaşmalı boşandık. Daha Sonra kayınpederim beni bir adama sattı. Onun yanında bıraktı” dedi.

Müge Anlı, yaşadıklarıyla herkesi dehşete düşüren Habibe Sancak ’ın kaldığı yeri buldu. Bugün de genç kızı, 2 yıldır görmediği ailesiyle kavuşturdu.

Oysa Habibe ’nin bugün canlı yayında anlattıkları şok üstüne şok yaşattı. “Abim, beni satan kayınpederimin oğluna para karşılığı vermişti. Sonradan da kayınpederim beni sattı” diyerek yaşadığı dramı anlattı.