Müge Anlı ’da resmen nefesler tutuldu! Suriyeli kayıp çocukla ilgili görüntüler şok etti!

Müge Anlı ’da resmen nefesler tutuldu! Suriyeli kayıp çocukla ilgili görüntüler şok etti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Müge Anlı, 8 yaşındaki kayıp çocuğun soluk soluğa izini sürdü…Canlı yayında an be an emniyet kameralarını inceledi. Çıkan görüntüler şok yarattı.

Araştırmacı – Gazeteci Müge Anlı 2 gündür, 8 yaşındaki Suriyeli Raed Eşram ’ı arıyor.

İstanbul Sultangazi ’de ailesiyle birlikte yaşamış küçük Raed, 6 Eylül günü saat 15.00 sıralarında evinden bakkala gitmek için çıktı ve geri dönmedi.

Aile, kendi çabasıyla çocuklarını bulamayınca Müge Anlı ’dan destek istedi. 8 yaşındaki Raed ’ı arama çalışmalarına başlayan Anlı, çevredeki kamera kayıtlarına ulaştı. Bu kayıtlarda Raed, arka sokaklarında oturan Afgan uyruklu olduğu söylenen Esad adlı 20 yaşlarındaki bir adamla görülüyordu. Dahası, ufak çocuğun kaybından daha sonra Esad adlı bu birey de yaşadığı yerden kaçmıştı.

Müge Anlı, ekibiyle birlikte canlı yayında soluk soluğa 8 yaşındaki kayıp Raed ’ın izini sürdü. Bulunan yeni kamera görüntülerinde Esad adlı kişinin elinde bir el arabasıyla evine girdiği görülüyor. Peşinde diğer bir kamera görüntüsünde el arabasının içinde bir şey taşıdığı görülüyor. Daha sonraki görüntüsünde de el arasını anlamsız bir şekilde götürülüyor.

Şimdi Müge Anlı, Esad ’ın el arabasıyla ne yaptığını ve ufak Raed ’in nerede olduğunu araştırıyor.