Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş ’ten dostluk pozları!

Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş ’ten dostluk pozları!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

3 meşhur televizyoncu buluştu. atv ekranında hafta içi sabahleyin saatlerinde canice olaylarını çözen, kayıp kişileri bulan Müge Anlı, Show TV ekranında program yapan Zahide Yetiş ile, Fox TV ’nin sevilen yemek programını yapan Zuhal Topal ’ın buluşması bir hayli şen geçti.

3 meşhur ad gülümseyen pozlarıyla dikkat çekti. Zuhal Topal, bu pozları instagram hesabından “Özlemişiz” ifadesiyle paylaştı.

Hayranları 3 meşhur ismi de çok sevdiklerini gösteren yorumlar yazdılar.

Zuhal Topal ’ın bu paylaşımı 4 saat içinde 75 binin üstünde alkış aldı.

İşte o paylaşım:

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk kez almak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve bununla beraber yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve farklı alanlara yönlendirilmiş organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı kişilik ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; ahali ve jüri tarafından birinciliği adalet etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına dek Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Izdivaç” adlı izdivaç programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “ İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Herkes” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde dek Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha fazla tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.