Müge Boz ’u bu kadar mutlu eden şey bakın ne?

Müge Boz ’u bu kadar mutlu eden şey bakın ne?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

atv ’de yayınlanan Hercai dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin ile İsmail Hacıoğlu ’nun bir filmde oynayacakları ortaya çıktı.

Medyatava ’dan Birsen Altuntaş ’ın haberine tarafından, ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu, Hercai dizisinin Reyyan ’ı Ebru Şahin ’le “Şuursuz Aşk” adlı filmde başrolü paylaşmaya hazırlanıyor.

Şeddadi Üretim ’ın imza atacağı filmde İsmail Hacıoğlu “Yusuf” adlı engelli bir simitçiye, Ebru Şahin ise zihin hastanesinde çare gören Menekşe rolüne hayat verecek. 1980 İhtilali ’nde geçen filmde Yusuf ile Menekşe ’nin yolları bir düşünce hastanesinde kesişecek.

Etkileyici bir aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyacak olan filmin yönetmen koltuğunda Umut Ertek oturacak. Çekimleri 24 Haziran ’da başlayacak olan film Nazan Kesal, Burcu Kara, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Özgürlük, Etken Duman ve Demet Oran ’dan oluşan kuvvetli kadrosuyla uyarı çekiyor. Yapımcılığını Orhan Şeddatlı ’nın üstlendiği filmin cast direktörlüğünü ise meşhur menajer Abdullah Bulut yaptı.