Murat Boz – Aslı Enver gerçeği! Aldatma var mı?

Murat Boz – Aslı Enver gerçeği! Aldatma var mı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Aslı Enver ’in aldatılmış bayan durumuna düşürülmesi Murat Boz ’un çok ağırına gitti. Murat Boz, Sabahtan gazetesi yazarlarından Ayşe Özyılmazel ’i aradı ve ona içini döktü.

Popçu Murat Boz, günlerce magazin gündeminin ilk sırasından düşmeyen durum parti sonrası ilk olarak geniş detaylı bir yorumlama yaparken, sevgilisi Aslı Enver hakkında “En fazla üzüldüğüm şey, Aslı ’yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları” dedi.

Sabah Gazetesi ’nden Ayse Özyılmazel ’in yazısı şöyle:
“Bildiğiniz gibi Bodrum ’a konuşlanmış durumdayım. Perşembe öğlen, sahilde gölge bir masa bulmuş cuma günkü yazımı yazıyorum. Telefon çaldı, açtım. Arayan Murat Boz. (Ay çok havalı bir antre oldu; ‘Açtım, Murat Boz ’ falan)
Tam da ‘Murat Boz ve Aslı Enver ’in Durum Mahalline Dönmesi ’ başlıklı yazımın çıktığı gün. Ne demiştim yazıda, hemen özetleyeyim: Boz, Aslı ile ayrılığı sırasında arkadaşlarıyla emirgan ’daki gece kulübü Gizli Kalsın ’a gitmiş, oradan da arkadaşı eser yenenler ’in evine. O geceden çıkan haberse; Boz ’un Aslı ’yı ‘İşte Benim Stilim ’deki yarışan bir kızla aldattığı yönündeydi.
sonra Aslı Enver ’in ağzından ‘Biz ayrıydık ’ cevabından başka bi ’ şey çıkmadı.
Murat, katiyen böyle bir koşul olmadığını söylediyse de kimseleri inandıramadı.
Çünkü millet itimat etmek istediklerine inanırlar. Kimsenin de mutlu aşk hikayelerine inanası gelmez; hile, kan ve gözyaşı arzulanır.
Velhasıl ben de yazımda ‘Ah Murat, nasıl Aslı ’yı olay mahalline götürdün? Bir kadın asla böyle şeyleri unutmaz. Sen konuyu unutturacağına neden tetikliyorsun? ’ gibisinden cümleler kurmuştum.
Boz ’un sesi, telefonun diğer kadar son derece sakin ve tatlı geliyordu: “Ayşeciğim seni yazından nedeniyle aradım. bir defa yazılan her şey yüzde 100 yalan. Seni arama nedenim Aslı. Onu fazla seviyorum ve ona değer veriyorum. Meydana Çıkan haberler Aslı ’yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi pek ‘cool ’ ya da ‘geniş ’ bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay reel olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez.”

“ASLA HILE YOK”

Ben de sordum natürel: ‘Peki bu olay neden bu kadar büyüdü? Nasıl oldu? Fiilen farklı mıydınız o dönem? ’ Bütün içtenliği ile şöyle yanıt verdi Boz:
“Ayşeciğim, hile gibi bir şart değil; üstüne basa basa söylüyorum. Böyle bi ’ şey zaten olası yok. Evet o dönem Aslı ’yla ayrıydık fakat konuşuyor ve haberleşiyorduk. Her ilişkide olabilecek bir dönem. Bizim ilişkimize herkes dahil olunca inan daha da zorlaşıyor.”

“ESER ’İN EVİNDE 40 KIŞI VARDI”

‘Durum nasıl çıktı? Sen bu işe nasıl karıştın, ben onu anlamıyorum ’ diye araya girdim. Boz, şöyle anlattı durumu:
“Bu, iyice kimlerin olduğunu bilmediğim bir ortama girmemin sonucu oldu.
Eser ’in evinde 35-40 kişi vardı. Zaten o kızları da tanımıyordum. Biz her zaman Eser ’e gider, dost grubumuzla Playstation oynar, müzik dinleriz. Her şey kontrolüm dışarıya gelişti. Eser ’in de suçu yok. Zaten ortada bir durum da yok. Elde olan, yalnızca kapıdaki arabamın fotoğrafı. Benim başkalarıyla aynı ortamda olmam, Aslı ’yı aldattığım anlamına gelmez.”
Merak ettim, “Bu olaydan sonra hayatında değişiklik yaptın mı?” diye sordum, şöyle cevap verdi:
“Hayır, hayatımda değiştirme yapmadım; ben her zaman samimiyetimle yaşadım. Kimsenin niyetinden şüphe etmem, etmedim. Birileri bu olayı kullanmak istedi lakin ben kendimi biliyorum, beni bilen de biliyor. Yalnızca en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden, ki gerçekte yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı ’yı aldatılmış bayan durumuna sokmaları. Şunu bil ama; Aslı geniş biri değil, o kadar bi ’ şey olsa katiyen her tarafta birlikte olmazdık.”
Ve anladım, hatta bir defa daha anladım; göz önünde olup mutlulukla ve huzurla yaşamak zor meslek. Murat ’ın her kelimesine ve samimiyetine gönülden inandım. Fakat günün sonunda, kimsenin kimseyi özel hayatından nedeniyle yargılamaması gerektiğine inanırım.

ASSOS ’TA FİLM ÇEKİYOR

Herkesin kendi hayatına bakmasını öneririm.
Ama işte meslek bu ya; ne kadar özen göstersem de, ille de dokunduruyorum başkalarının yaşamına.
Murat derhal Assos ’ta, Burak Özçivit ’le ‘Kardeşim Benim ’ filminin ikincisinin çekimlerine başlamış. Hatta tam beni aradığında sete yeni girmişti. 45 gün baştan başa Assos, Rize ve Kapadokya ’da çekimler yapacak.
Hadi bakalım bu meseleyi de bağladık. Aslı ve Murat ’a mutluluklar diliyorum.”