Murat Boz ile Sıla yakınlaşması

Murat Boz ile Sıla yakınlaşması

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Üniversite yıllarından dost olan Sıla ve Murat Boz, önceki gece Emirgan ’daki Gizli Kalsın ’da eğlendi. İkiliyi sarmaş dolaş görenler, “Bu aşk çok konuşulur” yorumu yaptı…

Takvim ’den Kahraman Durak ’ın özel haberine kadar müzik dünyasının iki starı arasındaki dostluk aşka mı dönüşüyor? Biri genç kızların sevgilisi Murat Boz diğeri ise ayrıca şarkılarıyla ayrıca güzelliğiyle erkeklerin gözbebeği Sıla… Üniversite yıllarından beri dost olan iki ünlü ismin, son dönemdeki yakınlaşması kafa karıştırmaya başladı.

KAÇAMAK KUYTU KALMADI

Eliz Sakuçoğlu ile 8 takvim ilişkisini bitirdikten sonradan kalbini aşka kapatan Murat Boz ile Sıla, önceki gece çıktıkları gösteri turunda adeta yeni bir aşkın sinyalini verdi. İkilinin gösteri adresi Emirgan ’daki sosyetik mekan “Dar Kalsın” oldu. Basının giremediği mekana baş başa gelen Boz ve Sıla, geç saatlere değin eğlendi.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENCE

İçeride oldukça dostça olan ve sarmaş dolaş dans eden ikili, mekandan da birlikte ayrıldı. Sıla ve Murat Boz ’u bu şekilde görebilen diğer müşteriler de “Alev bacayı şimdiden sarmış” yorumu yaptı. İki meşhur ismin haklarında çıkan bu aşk iddiasına nasıl bir yanıt vereceği de şimdiden merak konusu oldu.