Murat Boz ve Burak Özçivit, Bodrum ’u alt üst edecek

Murat Boz ve Burak Özçivit, Bodrum ’u alt üst edecek

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kültür ve Turizm Bakanlığı sinema Genel Müdürlüğü ’nün katkılarıyla Bodrum Sinema ve Kültür Derneği, Cinemarine Sinemaları, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği ve magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası, 18-24 Eylül tarihleri aralarında 7 ’inci defa sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Etkinliğin gösterim programı da belirlenmeye başladı. Her geçen sene daha da artan, Türk filmlerini sadece Bodrum ’la değil, Yunanistan ’ın Kos (İstanköy) Adası ’yla da buluşturan 7 ’inci Bodrum Türk Filmleri Haftası ’nda, 2016 yılının en çok izlenen ikinci yapımı olan ‘Kardeşim Benim ’in özel gösterimi gerçekleşecek.

Başrol oyuncularından Burak Özçivit ’in katılımıyla Bodrumlu sinemaseverler, filmi 21 Eylül tarihinde Bodrum Kalesi ’nde izleme şansı bulacak. Özel gösterim öncesi yönetmen ve oyuncularının katılımıyla diğer taraftan söyleşi düzenlenecek. Başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz ’un üstlendiği ‘Kardeşim Benim ’ filmi, 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmiş ve 2 milyon 70 bin 949 birey kadar izlenmişti. Çekimleri tamamlanan serinin ikinci filmi, 24 Kasım 2017 ’de seyirciyle buluşacak.