Murat Yıldırım ’ın babalık heyecanı yarım kaldı!

Murat Yıldırım ’ın babalık heyecanı yarım kaldı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Murat Yıldırım ’ın eşi düşük yaptı!

Spiker ve oyuncu Murat Şimşek ’ın babalık telaşı yarım kaldı. Geçtiğimiz haftalarda baba olacağı haberi meydana çıkan Şimşek ’ın Faslı eşi İmane Elbani ’nin düşük yaptığı öğrenildi.

Güneş Gazetesi ’nden Ahmet Döğen ’in haberine tarafından geçtiğimiz sene sonunda görkemli bir düğünle Faslı güzel İmane El Bani ile dünya evine giren Murat Yıldırım ’ın ikinci düğünü de Fas ’ta yapmıştı. Türk ve Fas geleneklerine yerinde yapılan düğünlerin gerisinde kısa vakit içinde mutluğu meslek hayatına da yansıyan Yıldırım, fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ’in spiker koltuğuna oturmuştu.

Mutluluk yarım kaldı

Yaşadığı mutluğun yanı sıra kısa süre önce baba olacağı haberleri çıkan Şimşek ’ın sevinci yarım kaldı. Eşi İmane El Bani ’nin afiyet problemleri yaşayarak düşük yaptığı öğrenildi.

Çocuk gelişmemiş

Anne karnında çocuğun gelişmediği ve düşük yapması ikiliyi derinden yaraladığı öğrenilen bilgiler arasında. Mutlu giden meslek ve aşk hayatlarına nazar değen çifte, ailelerinden ve yakın dostlarının da yardım olduğu ve moral verdikleri de gelen bilgiler aralarında.