Mustafa Ceceli ve Selin İmer aynı karede ilk kez görüntülendi

Mustafa Ceceli ve Selin İmer aynı karede ilk kez görüntülendi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Aşkları gündeme oturan Mustafa Ceceli ile Selin İmer, görüntülenmemek için büyük uğraş sarp etmekteydi. Ancak ünlü çifti restoranda bir diğer müşteri görüntüledi. Çiftin moralinin bozuk olduğu fotoğrafa yansıdı. Ceceli ’nin cep telefonunu bir an olsun elinden bırakmaması uyarı çekiciydi… İşte haberin detayları…

Çift, Beykoz ’da oturacakları evlerinin tadilatlarının bitmesini bekliyor.

CECELİ VE İMER AYNI KAREDE

Bir süredir magazin gündeminden düşmeyen Mustafa Ceceli ve Selin İmer aşkının ilk fotoğrafı, önceki gün gittikleri bir restoranda müşteriler tarafından çekildi. İftar için Anadolu yakasında A ’jia Hotel ’in restoranına giden Ceceli ve İmer ’in yanında bir kadın arkadaşları da vardı. Gayet keyifsiz oldukları görülen sevgililer, fotoğraflarının çekildiğinden habersiz sohbet ediyordu. Mustafa Ceceli, cep telefonunu bir lahza olsun elinden bırakmadı.

Ceceli – İmer ikilisi, Beykoz ’da yaşayacakları yeni evlerini tadilata soktu ve işlemlerin bitmesini bekliyor. Meşhur şarkıcının sevgilisi Selin İmer ’le kaldığı otel, kısa bir zaman önce boşandığı eşi Sinem Ceceli ve oğlu Arın ’ın oturduğu eve 500 metre mesafede.

SELİN İMER ’İN ANNESİ KONUŞTU!

Canan İmer, kızı Selin İmer ’in Mustafa Ceceli ile ilişkisi hakkında sessizliğini bozdu: “Benim için bir bezginlik yok, kızıma güveniyorum. Mustafa Bey ’le tanıştık, ona da güveniyorum. Fazla efendi, terbiyeli bir çocuk.”