Mustafa Sandal ’ın hep şikayet ettiği şeyi Emina Sandal açıkladı

Mustafa Sandal ’ın hep şikayet ettiği şeyi Emina Sandal açıkladı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Emina Filika: Eşim bundan defalarca şikayetçi!

Mustafa Sandal ’ın kendisi gibi şarkıcı eşi Emina Sandal, Petals magazine verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

Memleketi Sırbistan ’da çok meşhur bir pop şarkıcısı olan Emina Filika ’ın, bir dergiye verdiği röportajdan öne çıkan sorular ve yanıtları şöyle:

Kolay motive olabilen biri misiniz?

Kolay motive olamıyorum ve eşim bundan daima şikayetçi oluyor. Motivasyon benim için kuvvet bir fakat motive olabildiğim yerlerde o işe olağanüstü bir şekilde sararım. Her işe ve her yere fazla fazla atlamıyorum, yani işlerim konusunda çok seçiciyim. Küçükken de böyleydim. Bir şey bulduğum zaman sadece onunla oynardım lakin hakkını da verirdim.

Sabah uyanınca güne nasıl başlarsınız?

Uyanır uyanmaz kendimi suçlu hissediyorum ve acaba derhal mi daha sonra mı spor yapsam diye düşünüyorum. Bunu keşfettiğim için çok mutluyum ve sporu keşfetmemiş olanlar için fazla üzülüyorum. Bir Takım halk bana neden cılız olduğum halde spor yaptığımı soruyor, lakin ben güçsüz edinmek için yok, bana neşe verdiği için spor yapıyorum. O hayatımın bir parçası. Güne kahvaltı etmeden başlamayı da tercih etmem.

Kendinize masaj veya hamam gibi ödüller verir misiniz?

Hamama vaktim olsa her gün giderdim, fakat çok yoğun olduğum için ara sıra üç ay bile gitmediğim oluyor. Kendimi şımartmayı seviyorum, bazen konserlerde ve seyahatlerde öyle yoruluyorum oysa, masaja ihtiyacım oluyor. dahası iki oğlum var ve erkek çocuğunuz olunca siz de onlarla çocuk oluyor, defalarca sağa sola zıplayıp futbol oynuyorsunuz, her zaman hareket halindesiniz. Bu yoğum tempoda, masaja gidebilmek en güzel ara verme.