Mustafa Üstündağ açtı ağzını yumdu gözünü: İki gün evladıma sarılamadım!

Mustafa Üstündağ açtı ağzını yumdu gözünü: İki gün evladıma sarılamadım!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur oyuncu Mustafa Üstündağ, geçtiğimiz gün İstanbul ’da yaşanan çocuk istismarı ile ilgili olarak sosyal medyadan sert sözler söyledi.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Üstündağ, Küçükçekmece ’de 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yapılan istismar sebebiyle yaptığı sert sözleri bir takım takipçilerinin eleştirmesi üzerine daha sert bir tepki verdi.

Çukur, Kurtlar Vadisi Pusu, Tehlikeli Karım gibi dizilerde oynayan Mustafa Üstündağ, yaşanan acı durum sonrasında kendi çocuklarına sarılmakta zorlandığını anlattı.

Takipçileri eleştirilerini çok sert bulup açıklama yapınca, Mustafa Üstündağ da dayanamayıp bir yazı kaleme aldı ve şunları söyledi:

“Bana DM ’den yazan ürkek lavuklar; önce cesur olun.” diyerek başladığı konuşmasına şu şekilde devam etti: “Yaptığım paylaşımların altına yazın ne yazacaksanız. Evet ben sanatla uğraşan bir adamım ama ilk önce bir insan ve babayım. Bu sapıklara aleyhinde tavrım nettir. Değil efendim neymiş ben sanatçıymışım. Bu tip sert paylaşımlar bana yakışıyor muymuş… Topluma misal olmam lazımmış… Lan el değin bebenin ırzına geçmişler neyine sanat yapayım, neye misal olayım… Ben ve eşim; o asıl babayı düşündükçe iki gün evladımıza sarılamadık acımızdan. Baştan ediyorum, elime geçse o kansıza yapacaklarımı buraya yazmakla bitiremem. ”