Müthiş İddia! Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz Survivor ’a mı Katılıyor?

Müthiş İddia! Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz Survivor ’a mı Katılıyor?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’a katılacak yeni isimlerle ilgili iddialar ortalığı karıştırdı! Son dönemin çok konuşulan isimlerinden Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki ’nin de Survivor ’ın yeni versiyonunda olacağı iddiaları üzerine milliyetblog ’da Anılcan Koldaş bir yazı kaleme aldı. Bakın neler yazdı?

TV Programları/milliyet blog/Anılcan Koldaş

Müthiş Bahis! Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz Survivor ’a mı Katılıyor?
Kutsal Kurban Bayramı ’nın hemencecik gerisinde televizyonun yeni sezonu başlıyor. Ulusal kanallarımız yeni sezonun hazırlıklarını sürdürürken, yeni işlerin ve transferlerin haberleri arka arkaya geliyor. Alt bu haberlerin herkes doğru olmayabiliyor. Bu yüzden bunlara ”iddia” demek daha doğru oluyor. Resmi bir tanımlama olmadan itimat etmek veya hakkında konuşmak nafile gidiyor gibi geliyor. İşte bugün ortaya meydana çıkan bir haber de buralara örnek olarak gösterilebilir.

Acun TV ’nin yani TV8 ’in en çok reyting bölge işi Survivor ’un yeni sezonu için yarışan çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Ediyor etmesine de, bu seçme işi yüzünden derhal her dönem fazla ilgisiz isimlerin adları yarışmacı olarak geçer oldu. Bu yüzden ırk neye inanacağını şaşırır oldu. Bahsi geçen haberde, Survivor 2018 yarışmasında yarışması beklenen bazı isimler şunlarmış :