Nil Karaibrahimgil, oğlunu kameralardan ışık hızıyla kaçırdı ama çok haklı!

Nil Karaibrahimgil, oğlunu kameralardan ışık hızıyla kaçırdı ama çok haklı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Babasının kucağındaki oğlu Aziz Arif ’in görüntülenmemesi için elinden geleni yapan Karaibrahimgil ’in, eşi ve oğlunu hızla arabaya bindirmeye çalışması uyarı çekti.

Kapının önünde duran arabaya çabuk eşinin binmesini sağlayan ünlü şarkıcı, oğlunun yüzünün görüntülenmesini önlemeye çalıştı.

“Haydi bakalım, atlayın atlayın” diyerek eşinin oğlunu arabaya bindirmesi için telaş ettiren Karaibrahimgil, kameralardan minik oğlunu kaçırmayı başardı.

Nil Karaibrahimgil ’in bu tavrı üstüne magazinciler nedenini sordu.

Uçankuş ’ta yer alan videoda ünlü şarkıcının bu soruya “Çünkü ona sormuyoruz çekilip çekilmek istemediğini yok mi?” verdiği yanıt dikkat çekti.

Pek fazla meşhur ismin çocuklarını kameralar önünde büyütmesine rağmen, Nil Karaibrahimgil ’in çocuğunun bireysel haklarını korumaya çalıştığı görülüyor.

Ünlü şarkıcı, kendisinin seçme şansı olmayan oğlunu koruduğu ve kameraların önünde görüntülenmesini istemediği anlaşılıyor bu tavrından.

Seçimini bu yönde kullanan oyuncu, o kadar çok ünlü isme göre bambaşka bir tavır sergilese de annelik içgüdüsüyle çocuğunu korumaya çalışması,  gayet anlaşılır bir şart doğrusu!

İşte Nil Karaibrahimgil ’in o anları: