Nilay Duru ’nun doğum kilolarıyla başı dertte!

Nilay Duru ’nun doğum kilolarıyla başı dertte!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İnadına Aşk dizisiyle belli ve son olarak Bizim Hikaye dizisinde Yeliz karakterini oynayan Nilay Duru, kısa bir süre önce doğum yapmıştı.

Oyuncu Mart ayında kızı Elay ’ı kucağına aldı. Duru, bebeğiyle ilgilendiği süreçte kilolarını da devretmek için gün sayıyor!

-Detay

Geçtiğimiz sene çekilen bir fotoğrafını instagram ’dan paylaşan Nilay Duru, takipçilerine doğum sonrası sürecini anlatarak kilolarının büyük kısmını verdiğini fakat daha çok yolu olduğunu anlattı.

Yazısının sonuna da önce bebeğinin kayda değer olduğunu ve kiloların bir şekilde verileceğini yazmayı unutmadı.

İşte Nilay Duru ’nun fotoğrafı ve paylaşımına düştüğü not:

Hamileliğimi öğrendiğimde 55 kiloydum. Sonra vitaminlerdi, dr un “bir vakit ayağa kalkmayacaksın!” uyarısıydı derken bir ara fazla fazla istifra etmeme karşın hareketsizlikten doğuma girerken tartıda 78 i gördüm. Yan hiç hoş hissetmiyor insan vücuda istiflenen 23 kiloyu görür görmez hatta bizzat hissedince. Lakin türlü bahaneleriniz hazırlanmış oluyor tabi kendinizi inandırmaya çalıştığınız. (Hiç inanmadım) Sonra hesaplamalar başlıyor. Bunun şu kadarı bebek, şu kadarı plasenta, şu kadarı amniyon sıvısı… Ee ödem de var.Doğum sırasında bir çırpıda gidecekler işte. Yok o meslek o kadar olmuyor, enazından hesaplar birbirini tutmuyor. Velhasıl 35 günün sonunda yarısından çoğu gitti neyseki. Bu fotoğraf yaklaşık 1 sene önceye ait. Aramızda 11 kilo var. Gelsin emzirmeler, hareketler, sular, korseler…Hedefim sensin Nilay ’cım. 🤩🎯♻️ #tbt #hamilelikgünlüğü (Yanlis anlayanlara; bu duruma üzülüp hayıflanmıyorum, süreci yazdım ve niyetimi. Kızımla aşk yasıyorum, umurumda mı gerisi?)