Oktay Kaynarca ’nın ödül aldıktan sonra söylediği sözler karakterini çok iyi anlatıyor!

Oktay Kaynarca ’nın ödül aldıktan sonra söylediği sözler karakterini çok iyi anlatıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bu sene 6 ’ncısı düzenlenen Moon Life dergisi ödüllerinde ‘Yılın En İyi Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ’, ‘Yılın Oyuncusu Oktay Kaynarca ’, Yılın Yönetmeni Onur Tan ’ ödüle bedel bulundu. Dizinin yönetmeni Övünç Tan ile birlikte ödülünü almaya dışarı giden Oktay Kaynarca, yaptığı açıklama ile takdir edildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, bu ödülde yalnızca kendisinin yok tüm ekibin payı olduğunu belirtti.

Kaynarca, Dizi TV kamerasına şu açıklamayı yaptı: “Emeklerimizin karşılığının ödüllendiriliyor olması, bizi daha heyecanlandırıyor daha şevkli kılıyor. Ödülün en manâlı payı çalışan arkadaşlarımızı, bu işe emeği geçen arkadaşlarımız. Onların doğrusu koskocoman bir önemi var onlar adına da alacağız biz.”

Onur Tan ise şunları anlattı: “İnsanların yaptıklarına karşılık bir ödül aklının ucundan geçmiyor fakat verilince onurlandırıyor. Biz biz yapan arkamızdaki kocaman ekip var. Onlara teşekkür etmek istiyorum.Bu işlere emek veren birçok dizi var, onların adına da hepsinin adına edinmek istiyorum.”