Onur Akay, Banu Alkan ’ın yaşını ifşa etti; Afrodit çılgına döndü

Onur Akay, Banu Alkan ’ın yaşını ifşa etti; Afrodit çılgına döndü

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Iftihar Akay bu sefer sert kayaya çarptı… Banu Alkan, hakkını mahkemede arayacak

Başı mahkemelerle dertte olan Türk sanat müziğinin meşhur sanatçısı Onur Akay ’a, bir dava daha açılıyor. Diva ’dan sonra bu sefer Afrodit, “Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun” diyerek, Akay ’ı mahkemeye veriyor.

NE HAKLA ÖZEL BİLGİMİ RESEPSİYONDAN ALIYORSUN?

Twitter ’da Iftihar Akay ’a tepki belirten meşhur oyuncu Banu Alkan, “Yıkım Tellalı mısın Övünç Akay mısın nesin? Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun? Seninle mahkemede görüşeceğiz.” açıklamasını yaptı.

AFRODİT ’İ SİNİRLENDİRDİ!

Herkesten sır gibi sakladığı yaşını ortaya çıkardığı için Afrodit ’i çok sinirlendiren Onur Akay, “Dünya Güzellerim isimli programda Bülent Ersoy, Banu Alkan ’ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan ’la bir otelde fasıl yapmıştık. sonradan kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan ’dan yalnızca 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor.” ifadelerini kullanmıştı.