Onur Saylak, Çarpışma’dan fenomen çıkardı! İzleyici “Veli Cevher Çukur’a” nidaları atıyor!

Onur Saylak, Çarpışma’dan fenomen çıkardı! İzleyici “Veli Cevher Çukur’a” nidaları atıyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen ‘Çukur’, ihtişamlı sezon finali gala gecesiyle kısa bir mola verdi. ilk olarak bu akşamda dinlediğimiz Çukurspor ve Toygar Işıklı imzalı ‘Nere Gitsen Çukur Orda’, çoktan yazın popüler parçası olmaya başladı. Şarkının klibi ise 48 saatte 1 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Pazartesi akşamları ekranların en fazla konuşulan dizisi olan ‘Çukur’, 27 Mayıs’ta gerçekleşen sezon finali ile sonbahara değin ara verdi. İstanbul Lütfi Kırdar’da düzenlenen ‘Çukur’da Umut Var – Sezon Finali Gala Gecesi’nde seyirciler, dizinin unutulmaz parçalarının söylendiği konserde öncelikle Çukurspor’la tanıştı.

Aras Bulut İynemli, Cem Yumuşak Başlı, Kadir Çermik, Kubilay Aka, Mustafa Kırantepe, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Uğur Yıldıran ile ‘Çukur’un senaristi Gökhan Horzum’un, dizinin orijinal müziklerine imza atan Toygar Işıklı ile birlikte kaydettikleri ‘Nere Gitsen Çukur Orda’ adlı şarkının klibi, yayınlanmasının ardından 48 saatte bütün 1 milyon görüntülenmeye ulaştı. Sözleri Cem Uslu’ya, müziği Toygar Işıklı’ya ait olan rap şarkısı yazın dillerden düşmeyecek.

Nere Gitsen Çukur Orda video:

‘Çukur’ yepyeni bölümleriyle sonbahardan itibaren Show TV’de!