Oyuncu Selim Erdoğan gözaltına alındı

Oyuncu Selim Erdoğan gözaltına alındı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

ÜNLÜ OYUNCU EVİNDE GÖZALTINA ALINDI! UYUŞTURUCU MADDE BULUNDU!..

Muğla ’nın Marmaris İlçesi ’nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı.

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Bozburun Mahallesi ’nde bir villada uyuşturucu madde imalatı yapıldığı yönündeki ihbar üzerine harekete geçti.

Villaya dominant yapan jandarma yaptığı aramada uyuşturucu yapmak için tertibat, sırça kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirdi.

Operasyon dahilinde villada yer alan dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan gözaltına alındı. Muğla Araştırma Hastanesi ’nde afiyet kontrolünden geçirilen ünlü oyuncu sorgulanmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı ’na götürüldü.

Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen Erdoğan ’ın komşusu Mehmet Çalış, “Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir kötüleme atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kuşkusuz inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Pek uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır” dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.