Özcan Deniz ’den Burak Özçivit-Fahriye Evcen açıklaması

Özcan Deniz ’den Burak Özçivit-Fahriye Evcen açıklaması

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Özcan Deniz: Ben değil, çocuk beğenmiş!
Oyuncu Özcan Deniz, “eski sevgilisi Fahriye Evcen ’in videosunu beğendi” iddialarına, “Fotoğrafı 6 yaşındaki bir çocuğumuz oyun oynarken beğenmiş” şeklinde cevap verdi.

Özcan Deniz ’in instagram hesabından bir dönem birlikte olduğu sevgilisi Fahriye Evcen ’in videosuna beğeni yapılınca olanlar oldu. Herkes, Evcen ile haziran ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Burak Özçivit ’in tepkisini merak ediyordu. Fakat Özcan, telefonunu 6 yaşındaki bir çocuğa oynasın diye verdiğini, bu sırada çocuğun yanlışlıkla hoş oyuncunun fotoğrafını beğendiğini belirtti.

“SON DAKİKA” FOTOĞRAFIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Instagram hesabından ‘Son Dakika ’ yazlı bir resim paylaşan Özcan, takipçilerine uzunca bir izah etme yaptı.

Özcan Deniz ’in açıklaması şöyle:
“Şu an hayatımın en verimli, mutlu ve huzurlu dönemini yaşadığımı bilin isterim… Şimdi niçin bunları yazıyorum? Çünkü 25 yıla yakın kariyerimde hala şuursuz bir insanmışım gibi davranıyorsunuz. Yarı ben her zaman içip içip ne konustuğunu bilmeyen, kafası daima güzel takılan, bu kariyeri tesadüfi elde etmişim gibi… Normalde bu konuda da konuşmazdım lakin bu sefer durum ayrı. Birkaç aya evlenme planı yapan bir çift var karşımızda ve kimsenin özel hayatını sıkıntıya sokmak istemem… Baktım fakat siz benim bunu şuursuzca yapmış olabileceğimi düşünüyorsunuz bir anlatmak istedim. İnşallah önüne geçebilirim! Bilirsiniz ancak çocuklar telefonlarla oynamayı cok sever ve bilirsiniz ki ünlülerin fanları çoğu ünlüyü aynı anda takip ettikleri için her ünlünün Instagram keşfet bölümünde hiç ilgisi olmayan diğer ünlüler görünür. İşte böyle kaza sonucu oluşmuş bir olaydır bu beğenme hadisesi. 6 yaşındaki çocuğumuzun oyun oynasın diye eline verdiğim telefonumun, ufak kızımızın sevdiği kişileri görüp beğenme yapması olayı. Zaten annesi de panik yapıp o beğeniyi derhal geri almış. Yani evlilik hazırlığı yapan bir çifte bu saygısızlığı yapacak dek kendime düşman şuursuz biri değilim.”