Özge Borak, babası ile yeni bir projeyi müjdeledi

Özge Borak, babası ile yeni bir projeyi müjdeledi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ressam bir aileden gelen Özge Borak, İstanbul Şehir Halkı Tiyatroları ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı olan babası Selçuk Borak ile daha önce sahneye çıkmıştı.

Hatta baba-kız, İstanbullu Gelin dizisinde de kısa bir zaman birlikte oynamıştı.

Özge Borak, babası ile her tarafta sahnede olmanın özlemini taşıdığını anlatan bir mesajı instagram sayfasından yazdı.

Birlikte sahneye çıktıkları bir fotoğrafı yayınlayan Borak, yeni bir projenin gelmekte olduğu mesajını da takipçileriyle paylaştı.

İşte Özge Borak ’ın o paylaşımı:

Evet ne güzeldi, bir sonraki yıl de güzeldi ve ne zamandır çıkmadık sahneye beraber.. Babacığım sabahtan bu hisle uyandım ve diyorum ki seninle birlikte sahneye çıkmayı özledim. Şu fotoğraflarda da Lüküs Hayat ’tan ‘Ah Berelim ’ söylüyorduk. Ne eğlenmiştik ve eğlendirmiştik. Şaşırmıştık, ahali ayağa fırladı biz selamlama verirken. Sırf baba-kız sempatisinden bile bir alaka bekliyorduk lakin bu kadarını beklemiyorduk doğrusu. Her sahneye çıkışımızda bu oldu. Madem o kadar bundan böyle adını koyalım mı? Kendi gösterimizi hazırlamayalım mı? Mutlaka bir merasim, anma beklemeli miyiz? Neden burada yazıyorum bunu? Artık ertelenmesin diye, her gördüğümüzde birbirimize hadi seslenmek için. Kendimce anlaştık. Hadi.. ❤️ @sborak