Özge Özpirinçci ’den kalıpları yıkan açıklama! Ayşe Özyılmazel ’in o yazısına yanıt verdi!

Özge Özpirinçci ’den kalıpları yıkan açıklama! Ayşe Özyılmazel ’in o yazısına yanıt verdi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kadın dizisinde oynadığı Bahar karakteriyle ekranlarda olan Özge Özpirinçci, başarılı oyunculuğunun yanı sıra doğallığıyla da uyarı çeken bir isim.

Sosyal medya paylaşımlarında makyajsız gözükmek, ak saçlı saçlarının görünmesi gibi ayrıntılara takılmayan oyuncu, alımlılık kavramının bayan üzerinden nasıl bir duruma dönüştürülmeye çalışıldığına uyarı çekerek yaratılan algıya tavrını da gazeteci Ayşe Özyılmazel ’in bir instagram paylaşımında kendisini de etiketlemesiyle ortaya koydu!

Ayşe Özyılmazel, Hadise ’nin makyajsız görüntülendiği gazetedeki bir haberi instagram sayfasından paylaşarak, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Cengiz Semercioğlu ’nun “Sen hiç Ajda Pekkan ’ı açık havada makyajsız gördün mü?” sorusunu dürüst bulmadığını söyledi.

Ünlülerin çok iyi görünme telaşlarının bundan böyle ilgi çekmediğini, sahici gelmediğini gösteren Özyılmazel, dünya ünlülerinden misal verip daha sonra Özge Özpirinçci ’ye de atıfta bulunarak kilolarını, kırışıklıklarını, saçlarındaki beyazları saklamayan meşhur isimlerin duruşlarına uyarı çekiyor.

Yılmazel ’in “Bitsin bundan böyle bu makyaj, selülit, kilo, buruşukluk bekçiliği” diyerek bu nesil tartışmaların patavatsız olduğu vurgusunu yaptığı yazısı üstüne Özge Özpirinçci de instagram sayfasının Story bölümünden düşüncelerini paylaşıp, Özyılmazel ’e de teşekkür etti.

İşte Özge Özpirinçci ’nin paylaşımı:

İşte Ayşe Özyılmazel ’in paylaşımı: