Pelin Akil – Anıl Altan çifti bebek istiyor

Pelin Akil – Anıl Altan çifti bebek istiyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Evliliklerinin birinci yılını kutlayan Pelin Akil-Anıl Altan: “İkimiz de geleneklerine ast insanlarız. Bayramlarımızı çocuklarımıza aşılamak eminim ancak, onlara sevgi ve acıma kapısını açar”

Milliyet gazetesine konuşan ünlü çift, bayram mesajı verdi

Pelin Akil ve Anıl Altan ’la Kurban Bayramı vesilesiyle buluştuk. Geleneklerine bağlı ve evcimen olduklarını söyleyen çift, bayramın birincil günlerini aileleriyle geçiriyor. Bu gelenekleri ileride çocuklarına da yaşatmak istediklerini söyleyen ikiliyle, yeni projelerini, evliliklerini ve hayallerini konuştuk.

Bayramlar eskiden geleneklerin yerine getirildiği özel günlerdi, şimdilerde ise tatil anlamına geliyor. Siz bayramları nasıl yaşarsınız?

Anıl Altan: İkimiz de ailelerimize düşkün, geleneklerine tabi ve evcimen insanlarız. Bayramın birincil günü akrabalarımızı ziyaret eder bayramlaşırız. Ilk günün akşamı babaanemlerle yemek yeriz. İkinci gün ise anneannemlerle… Çocukluğumuzdan beri bu böyle devam eder.

Pelin Akil: Bayram aile, çocuklar, büyükler, kalabalık sofralar, Uzlaştırma Manço, şeker, harçlık ve zekat aramak benim için. Aile büyüklerimin ellerinden öpmeye gider, ufak kuzenlere şeker ve harçlık dağıtırım. Diğer günleri de kendime ödül görürüm.