Pelin Akil nasıl güzel bir anne oldu fotoğrafa bakın siz de görün!

Pelin Akil nasıl güzel bir anne oldu fotoğrafa bakın siz de görün!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yayınlandığı dönemde büyük alaka çeken Behzat Ç. dizisi aradan geçen 6 yıldan daha sonra tekrar çekilmeye başlaması, izleyenleri oldukça heyecanlandırdı.

Dizinin çekimleri devam ederken, bayram hediyesi gibi bir sürpriz geldi.

6 takvim aradan sonra bu kez yeni bölümleriyle BluTV ’de seyirci ile buluşacak olan fenomen dizi Behzat Ç. ’den heyecanı ve merakı arttıran yeni tanıtım geldi.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve geçtiğimiz 6 sene baştan başa da sevenlerinin her tarafta çekilmesini istediği unutulmaz polisiye dizi Behzat Ç. ’ BluTV ’nin özel yapımı olarak geri dönmeye hazırlanırken dizi ekibinden sevenlerine bayram hediyesi geldi. Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizinin izleyenlerin heyecanını daha da arttıracak yeni tanıtımı merakı yükseltiyor.

Erdal Beşikçioğlu ’nun başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda artist oyuncu dışarıya eski ekipten Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yer alırken dizinin yeni bölümleri için kadrosuna Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Şirin, Rıdvan Aybars Seviye, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik dahil oldu.

İnter Medya imzasını içeren, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem ’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar ’ın oturduğu ‘Behzat Ç. ’nin yeni bölümleri çok yakında yalnızca BluTV ’de izleyicilerle buluşacak.