Pes artık! İstanbullu Gelin dizisinin finalinde, cep telefonu ile yapılan büyük hata!

Pes artık! İstanbullu Gelin dizisinin finalinde, cep telefonu ile yapılan büyük hata!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kanal 7 dizisi Sev Yeter 6 Haziran Salı günü 251. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak konusu. İshita ’nın yalan söylediğini ve Avusturalya ’ya gideceğini düşünen Sıradan Raman ’ı arar. Raman İshita ’ya daha da kinlenir. Ruhi ise İshita ’nın hayatına birinin girdiğini düşünüyordur. İshita diğer biriyle aşk mı yaşıyor?

Akıcı hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku batmış aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter Kanal 7 ’de… 251. bölümden birincil görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Özet bilgiler şöyle:

Sev Yeter ’de Babalar Günü gelmiştir. Ruhi, Adi ve Pihu babaları Raman hakkında çok güzel sözler söylerler. Herkes gözleri batmış batmış onları dinler. Raman da fazla duygulanmıştır. Bilhassa Pihu ’nun sevgi batmış sözleri Raman ’ı oldukça şaşırtır.

İshita çocuklarına diş hekimi konferansına Singapur ’a gideceğini söyler fakat Olağan onun yalanını ortaya çıkarır. Kardeşi Ruhi ’yle bu gerçeği paylaşan Bayağı, İshita ’yı durdurmanın yollarını arar. Ruhi İshita ’nın hayatında başkası olduğunu düşünürken, Bayağı de babasına olanları haber verir. Raman İshita ’ya daha artı öfkelenir ve onun için kılını kıpırdatmaz. İshita ’nın herkese yalan söylemesinin sebebi ne?

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
Üretim: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senarist: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram