Pınar Deniz, Tema Vakfı ’nın gecesinde sesiyle büyüledi

Pınar Deniz, Tema Vakfı ’nın gecesinde sesiyle büyüledi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Benzer dizide oynadığı Berk Cankat ile mutlu bir beraberliği olan Oyuncu, Bir Çılgın Rüzgar ’da şarkı söylemiş ve hayranlarını da sesiyle mest etmişti.

Pınar Deniz, Tema Vakfı için NTV ’de düzenlenen geceye katıldı.

Sezen Aksu ’nun katkılarıyla pek fazla ünlü ismin sahneye çıktığı gecede Pınar Deniz de bir şarkı söyledi.

Hayranları, uzun süredir ekranda göremedikleri oyuncuyu her tarafta görmenin ve şarkı söylerken dinlemenin mutluluğunu yaşadı.

Pınar Deniz, instagram sayfasından yaptığı son paylaşımla Tema Vakfı ’nın bu gecesine atıfta bulundu.

Takipçileri ise yaptıkları yorumlarda sesini çok beğendiklerini söylerken, aynı zamanda geceye meydana çıkan isimler arasında en hoş sesin kendisinin sesi olduğunu söylüyorlar.

İşte Pınar Deniz ’in son paylaşımı:

Yaşasın güzel amaçlar🌿
@temavakfi

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul ’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. Birincil oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Yeniden adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç ’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinde kısa bir macera yaşamıştır.