Projeye başlayan Onur Tuna ve Tuvana Türkay muhtemel bir aşk iddiasını böyle bitirdi!

Projeye başlayan Onur Tuna ve Tuvana Türkay muhtemel bir aşk iddiasını böyle bitirdi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yasaklanmış Elma dizisinde Alihan karakterine hayat veren Iftihar Tuna ile hoş oyuncu Tuvana Türkay, birlikte bir projeye adım atacaklar.

Yapımcı ile yemek yediklerini gösteren Iftihar Tuna, detay tahsis etmek istemediği ve sürpriz bir proje olduğundan bahsetti.

Uçankuş TV ’de bulunan habere tarafından iki ünlü oyuncu da demin proje iyice netleşmediği için bilgi veremedi.

Basın mensuplarının film projesi olduğunu bildiğini açıklama etmesi ve nasıl bulduklarını söylemesi üstüne Iftihar Tuna, “Biz okuduk ve beğendik” diye konuştu.

Türkay, “derhal hazırlık aşamasındayız” diyerek öğretmek istemedi. Onur Tuna da çekim aşamasına geçildiğinde zorunlu bilgilerin verileceğini söylemekle yetindi.

Tuvana Türkay, Mayıs ’ın 15 ’inde çekimlere başlayacaklarını belirtti.Türkay, projeyi 6 ay evvelden bildiğini bu sezon televizyona iş yapmak istemediğini belirtti.

Yasak Elma dizisinde de rol alan Iftihar Tuna, iki projede yer almanın kuvvet olup olmayacağı sorusuna, “Onu bir şekilde uyduracağız.İşimizi yapıyoruz. İcracıyız en iyi şekilde. En iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Övünç Tuna ve Tuvana Türkay, uzun yıllardır dost olduklarını ve aynı projede olmaktan da fazla mutlu olacaklarını belirttiler. İki meşhur isim, herhangi bir aşk haberi çıkmasına bu sözlerle de engel olmuş oldu.