Rıza Baba’sız Arka Sokaklar

Rıza Baba’sız Arka Sokaklar

Nisan 14, 2020 0 Yazar: admin

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar ’ın 550.bölümü 17 nisan 2020 Cuma akşamı yayınlanacak. Bir süredir stoklarla idare etmekte olan Arka Sokaklar dizisi, çekimler için yeniden bir araya gelecek.

atv ’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin aldığı önlemleri bir benzerini de Arka Sokaklar ekibi alıyor…Sağlık konusunda birçok tedbir uygulanacak. EDHO ’de 65 yaş üstü iki oyuncu vardı. Sabina Toziya ve Turgay Tanülkü, 65 yaş üstü oldukları için, sokağa çıkma yasağı nedeniyle yeni bölümlerde rol yazılmamıştı.

İşte benzer bir durum da Arka Sokaklar dizisinde yaşanacak. Kanal D ’nin 14 sezondur devam eden dizisinde Zafer Ergin ’in canlandırdığı Rıza Baba yaşı nedeniyle bir süre yapımda bulunamayacak. Zafer Ergin, 30 Ağustos 1943 doğumlu ve 77 yaşında bulunuyor. Aynı şekilde dizinin yönetmeni Orhan Oğuz da 72 yaşında olduğu için yine sette yer alamayacak.

Dizinin iki önemli isminin yokluğunda Arka Sokaklar ’ın çekimlerine devam edecek olması, diğer yapımları da cesaretlendirir mi, zamanla göreceğiz. Gazeteci Birsen Altuntaş da konuyu twitter hesabından paylaştı.