Rojda Demirer ve Didem Balçın tatilde mutluluk saçıyor!

Rojda Demirer ve Didem Balçın tatilde mutluluk saçıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kapanmadan Kazan isimli yarışma programı 5 Haziran Çarşamba akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluştu. Geçtiğimiz sezon Survivor ’da izlediğimiz Alp Kırşan, bu sezon programda yer olmak istememişti. Bunun sebebini de ailesinden bundan böyle uzakta kalmak istememesi olarak açıklamıştı.

Yüksek Dağ Kırşan, yeni yarışma programı ile izleyicilerle buluştu. Kapanmadan Kazan ’da bilgi, zamana; süre ise birbirinden kıymetli ödüllere dönüşüyor. 5 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan birincil bölümün arkasından ikinci bölümden ilk görüntüler de yayınlandı. 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00 ’de ekrana gelecek olan programın bu bölümünün fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Alp Kırşan ’ın sunuculuğundaki Kapanmadan Kazan, eğlenceli soruları ve oyunlarıyla ödüller dağıtmaya geliyor!

Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan ve birbirinden değerli ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, ekranların sevilen ismi Alp Kırşan ’ın eğlenceli sunumuyla Star ’da!

Kapanmadan Kazan ’da ödül bol, vakit az!
Kapanmadan Kazan ’da veri, zamana; vakit ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor.

İki kişinin beraber yarışacağı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor.

Veri, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister semt arkadaşları beraber yarışabilir.