Savaşçı dizisinin 2. bölümünden yeni görüntüler

Savaşçı dizisinin 2. bölümünden yeni görüntüler

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Savaşçı 2. Bölüm 2. Fragmanı çıktı. Yeni bölüm ne zaman?
Savaşı dizisinin yeni bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. FOX TV ’nin gerilim aksiyon türündeki yeni dizisi Savaşçı ’nın 2. bölümü ne vakit yayınlanacak işte yayınlama tarihi.

Ekranlara geçtiğimiz hafta merhaba diyen Savaşçı dizisinin yeni bölümü yayınlanmadı. Halk Oylaması sebebiyle öteki diziler gibi yayın akışında değişikliğe uğradı. Bu sebeple Savaşçı 2. bölüm yayın tarihi değişti. Limon Yapım ’ın yapımcılığını üstlendiği, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Aksiyon Gerilim türündeki Savaşçı dizisinin yeni bölümü 23 Nisan Pazar günü televizyonda yayınlanacak.
Savaşçı 2. Birim 2. Fragmanı çıktı. Yeni birim ne vakit?

SAVAŞÇI 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK? ÖZET
Bir arkadaşını şehit vermiş Kılıç Timi, Üsteğmen Serdar ’ın hayatta olduğu istihbaratını alınca Yüzbaşı Kağan ’ın komutası altında harekete geçer. Kağan için bu; ayrıca Tepegöz ’le tamamlanmamış hesabı kapatmak için bir fırsat ayrıca de Serdar ’a ulaşmak için son kısmet olabilir. Fakat şart hiç de görüldüğü gibi olmayacaktır. Zira Kılıç Timi ’nin seri adımlarla gittiği nokta tabiri caizse bir ölüm tuzağıdır. Birincil dakikalarda bunun ölümcül bir kapan olduğunu farkeden deneyimli Albay Kopuz ’un ise kendine bağlı adamlarını ölümün koynundan almak için son bir şansı daha olacaktır.

DİZİNİN KONUSU
Savaşçı, en baskı şartlarda tayin yapabilme yeteneğine sahip olan, akla hayale sığmayan bütün güçlüklere sabretmek üzere adanmış kahramanların hikayesi.. Bordo Bereliler ’in hikayesi.. Öykü bir dönem Bordo Bereliler adlı ölümcül vuruş timinin seçkin birliklerinden oluşan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok ’un hapisten çıkıp her tarafta timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Üstün maharet yeteneği, tahsis bilinci ve vatan sevgisiyle yanıp tutuşan Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu yeniden ve zamanda tahsis alarak başarılı bir şekilde yerine getirecek. Türkiye Cumhuriyeti ’nin yenilmez gücü, bunalmış yumruğu ve bükülmüş bileği olacak.Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları bütün zorlukları omuzlarında taşıyacak ve ama tüm bunların üstesinden gelecek genç yürekler, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini feda etmeye hazırdırlar. Çünkü onların bildiği tek cümle “laf konusu vatansa, gerisi teferruattır”