Seda Akgül ’ün iguana ile imtihanı!

Seda Akgül ’ün iguana ile imtihanı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü spiker Seda Akgül, son günlerde yaptığı paylaşımlar ve sert çıkışlarla dikkatleri üstüne çekmekte.

Akgül, geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafına gelen yorumlara kızmış ve şu sert paylaşımı yapmıştı: “Yukarıdan selfie çekince kuvvetsiz lakin kısa çıkıyor. Seçim sizin! Örümcek beyinlilere örümcekli mesaj… Gariptir ancak birçok bayan! Siz kadınlıktan emekli olun, ben ölene değin kendimi sevip beğeneceğim.”

Kendisine negatif yorumlar yazan kadın hemcinslerini sert şekilde eleştiren Seda Akgül, şu aralar Tayland ’da tatil yapmakta.

Tatilinden ara sıra paylaşımlar yapan Seda Akgül, iguana ile imtihanını da paylaştı.

İşte Seda Akgül ’ün mesajı:

İguana ’ cık o kadar tatlıydı oysa…. Resmi Olarak insanı kucaklıyor 😍❤️🙏

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül 17 Haziran 1971 ’de Ankara ’da doğmuştur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten daha sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı ’nda mütercim çevirmenlik eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi ’nin bursu ile Brüksel ’de Avrupa Birliği Gazeteciliği kültürlü, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington ’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8 ’de tahsis almıştır. Avrupa Birliği ’ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi ’nde 2004-2007 aralarında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir.

Televizyon ekranlarında farklı alanlara yönlendirilmiş sohbet programlarında bulunan Seda Akgül, sosyal ağ paylaşımları, cesur sözleri ve aykırı çıkışları ile dikkat çekmektedir.